Міжнародний науково-технологічний форум "Наука. Інновації. Технології-2013"

Міжнародний науково-технологічний форум "Наука. Інновації. Технології-2013"

15 жовтня 2013 року заступник Голови Українського фонду підтримки підприємництва Черніна Ольга Володимирівна взяла участь у Міжнародному науково-технологічному форумі «Наука. Інновації. Технології – 2013».

Мета Форуму – презентація кращих наукових досягнень, інноваційних розробок та технологій, сприяння їх комерціалізації та впровадженню у виробництво, що є основоположним пріоритетом успішного розвитку економіки країни.

У рамках Міжнародного науково-технологічного форуму проводиться робота експозицій найкращих технологічних розробок вітчизняних наукових установ, ВНЗ та підприємств, зокрема робіт, які стали переможцями конкурсу на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій у 2013 році, а також робіт, що номінуються на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки, проведення тематичних конференцій, круглих столів та семінарів. 

В рамках заходу своїми «історіями успіху» поділилися низка представників сектору МСП, які в своїй діяльності використовують та запроваджують інноваційні технології.

Основоположним підсумком заходу є остаточне переконання всіх учасників Форуму щодо важливості та необхідності підтримки та розвитку інноваційного бізнесу в Україні.

Довідка: Український фонд підтримки підприємництва є Координатором Консорціуму EEN-UA. Діяльність Консорціуму EEN-UA спрямована в т.ч. на підтримку МСП в частині трансферу технологій та інновацій (пошук потенційних партнерів та сприяння у встановленні прямих контактів і проведенні переговорів про технологічне співробітництво), а також інформаційну та консультаційну підтримку клієнтів щодо участі в Рамкових Програмах ЄС.

Фонд  також надає сприяння в частині інформування про конкурси і програми, що надають фінансову підтримку проектам комерціалізації технологій, та консультаційної підтримки з питань участі в таких конкурсах і програмах, а також підготовки та розміщення профілів технологічних запитів та пропозицій в Європейській мережі, яка налічує:

  • 53 країни, включаючи 28 країн ЄС
  • 600 організацій — контактних пунктів
  • 4000 досвідчених експертів
  • консорціуми регіональних організацій (понад 250) — центри трансферу, бізнес-інноваційні центри, ТПП, агентства розвитку і т.п.

Інноваційно-орієнтовані малі та середні підприємства, які представляють будь-який/будь-яку напрям/галузь та мають намір отримати підтримку в рамках діяльності  Консорціуму EEN-UAз усіх питань просимо звертатись за телефоном 044 286-11-81 (заступник Голови Черніна Ольга Володимирівна).