28 жовтня 2013 року в м. Києві відбувся Українсько-Латвійський бізнес-форум

28 жовтня 2013 року в м. Києві відбувся Українсько-Латвійський бізнес-форум

28 жовтня 2013 року в м. Києві відбувся Українсько-Латвійський бізнес-форум, а також Круглий стіл «Співпраця України та Латвії в інвестиційній сфері: можливості та виклики». Заходи пройшли в рамках діяльності Консорціуму EEN-Україна.

В заході взяла участь заступник Голови Українського фонду підтримки підприємництва, Координатор Консорціуму EEN-Україна Черніна Ольга.

Бізнес-форум відкрили екс-президент Латвії Гунтіс Улманіс, Посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе та Директор «Латвійського технологічного центру» Інтс Віксна.

Спікери зазначили велику важливість двосторонньої співпраці України та Латвії у сфері бізнесу. Посол Латвії в Україні назвала вкрай вагомою участь у Європейській мережі підприємств Українського фонду підтримки підприємництва та Латвійського технологічного центру. Адже лише така кооперація може допомогти європейським підприємцям конкурувати з американськими та китайськими підприємствами.

Інтс Віксна відмітив, що координація Консорціуму EEN-Україна здійснюється на належному рівні та приносить користь як підприємцям України так і Латвії.

Заступник Голови УФПП – Координатор Консорціуму EEN-Україна Черніна Ольга зазначила, що Фонд надає широкий спектр послуг в рамках діяльності Консорціуму, наприклад: допомога у підготовці профілів технологічних пропозицій і запитів, бізнес пропозицій і запитів  у відповідності з європейськими стандартами та розміщення профілів в базі Європейської мережі підприємств, сприяння в частині розширення та інтернаціоналізації діяльності МСП та пошуку партнера за кордоном, сприяння у встановленні прямих контактів в частині технологічного співробітництва та ін.

Під час Форуму підприємці проявили великий інтерес до запропонованих послуг, що надає Український фонд підтримки підприємництва в рамках діяльності Консорціуму EEN-Україна.