21 листопада 2013 року відбудеться Практичний форум "Українки в бізнесі: власна справа - розвиток і успіх"

21 листопада 2013 року відбудеться Практичний форум "Українки в бізнесі: власна справа - розвиток і успіх"

Український фонд підтримки підприємництва інформує про наступне: 

21 листопада 2013 року відбудеться Практичний форум "Українки в бізнесі: власна справа - розвиток і успіх", одним з організаторів якого виступає Український жіночий фонд. Захід проводиться за підтримки посольства США в Україні. Семінар відбудеться в приміщенні Академії митної служби України за адресою вул. Дзержинського, 2/4, м. Дніпропетровськ. 

Даний семінар має на меті стимулювати жіноче підприємництво, інновації та місцевий економічний розвиток завдяки залученню 80 майбутніх чи вже працюючих жінок-підприємців з Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та Харкова для бізнес тренінгів та спілкування. 

Цільовою аудиторією заходу є місцеві жінки-підприємці на різних стадіях бізнесу: успішні підприємці, що виступатимуть в ролі менторів, жінки-підприємці, які нещодавно започаткували власний бізнес, а також ті, хто має перспективну ідею на стадії концепції, потребуючи допомоги чи додаткової інформації. 

Зверніть увагу: участь в семінарі БЕЗКОШТОВНА. Організатори семінару забезпечать обід, кава-паузи з легкими закусками 21 листопада, а також покриють витрати на транспорт (виключно потяг або автобус) для учасників, які проживають за межами Дніпропетровська.

Для участі у Семінарі необхідно заповнити анкету, та надіслати за адресами chernina16@ukr.net та amarisk@tamarisk.org.ua.

Анкети приймаються до 10 листопада 2013р. 

Контактна інформація: 

Черніна Ольга Володимирівна

Заступник Голови

Український фонд підтримки підприємництва

Координатор Консорціуму  EEN- UA

044  286 11 81

chernina16@ukr.net